Informace O Ochraně Osobních Údajů

Vytvořením objednávky na e-shopu www.matching-style.cz,  vyjadřuje zákazník souhlas se zpracováním jeho osobních údajů prostřednictvím společnosti Anna Bakova (www.matching-style.cz). V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zákonem č. 480/2004 Sb. a zákonem GDPR (EU) 2016/679. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, v souladu s §§ 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb. máte mj. právo na písemné odvolání souhlasu, právo na přístup k údajům, podání žádosti o opravy, doplnění, zablokování nebo odstranění osobních údajů.
Žádosti o opravu nebo ukončení zpracování údajů je třeba zaslat písemně na adresu Anna Bakova, Světova 447/5, 180 00 Praha 8 Libeň nebo e-mailem na adresu info@matching-style.com.

Svůj souhlas můžete taky kdykoliv zrušit, v každém e-mailu, který od nás dostanete, je odkaz pro okamžité odhlášení. 

Vaše osobní údaje (e-mailovou adresu, nákupní reference a projevený zájem o produkty a informace na našich webových stránkách a v e-mailech) bude naše společnost Anna Bakova (www.matching-style.cz) využívat po dobu 3 let od posledního nákupu, za tím účelem, abychom vám zobrazovali a posílali informace, které vás zajímají, a nabízeli vám produkty z naší nabídky, které pro vás budou relevantní.

S jakýmkoli problémem se také můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.